O nas

„Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra”

Linus Pauling

Miło Cię widzieć na naszej stronie!

Na naszej stronie znajdziesz artykuły oraz rekomendacje dotyczące żywienia w różnych jednostkach chorobowych wraz z przykładowymi jadłospisami jak również artykuły poruszające aspekty psychologiczne towarzyszące jedzeniu.

Strona tworzona jest przez nas, czyli przez dwie kobiety, które poznały się na studiach dietetycznych. Naszym wspólnym mianownikiem jest pasja dotycząca zdrowego odżywiania się oraz chęć zarażania nią innych. Stale pogłębiamy naszą wiedzę z zakresu dietetyki biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

 

Mamy nadzieję, że na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji, które zachęcą Cię do zmiany i wprowadzenia prawidłowych nawyków żywieniowych a tym samym do poprawy Twojego stanu zdrowia.

Agnieszka Miłkowska

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Dietetyka Kliniczna, które ukończyłam w 2021 roku z wynikiem bardzo dobrym. Przygodę z dietetyką rozpoczęłam kilka lat temu od stacjonarnego, 10-modułowego kursu Dietetyka Klinicznego zorganizowanego przez Ajwen Iwona Wierzbicka. W trakcie ostatnich lat odbyłam wiele szkoleń z zakresu dietetyki i zdrowego odżywiania. W 2021 roku uzyskałam certyfikat School of Insulinresistance Therapy (SOIT) z wynikiem 98%, dzięki któremu uzyskałam tytuł „Specjalisty przyjaznemu insulinoopornym”. 

Anna Juranek

Moje życie zawodowe od kilku lat związane jest z tematyką zdrowia. Na co dzień współpracuję z małymi pacjentami chorującymi na cukrzycę. Wykonywana przez mnie praca uświadomiła mi jak ważna jest dieta w procesie leczenia i dochodzenia do zdrowia. W związku z powyższym w 2018r zdecydowałam się podjąć studia dietetyczne o specjalizacji Dietetyka Kliniczna, aby poszerzyć swoją wiedzę i móc dzielić się nią z pacjentami.

Portaldietetyczny.pl dokłada wszelkich starań, aby treści zamieszczane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych były ścisłe i poprawne. Zawartość dostarczana jest jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych, w związku z powyższym nie może być utożsamiana z konsultacją dietetyczną czy poradą lekarską.